Logo Tasarımı

Naming House marka stratejinizi, marka ismini ve marka kişiliğini desteyleyen logo tasarımları geliştirir.

Marka ismi dışında logo da markanın en önemli temsilcilerinden biridir. Logo o kadar çok yerdedir ki… Ambalaj, ürün, promosyon malzemeleri, basılı malzemeler, dijital kanallar, web sayfası, sosyal medya, reklam kanalları, televizyon, bilbordlar, vs. Bu kadar görünür olan bir parça elbette ki markayı doğru yansıtmalıdır.

Logo Neden bu kadar önemli?

  1. Markanın görsel tanınmasına yardım eder.
  2. Markanın değerlerini, kişiliğini yansıtır ve istediğiniz mesajların iletilmesine yardımcı olur.
  3. Markanız ya da ürününüzün istediğiniz bir özelliğini parlatabilir.
  4. Ne yaptığınızı ve nasıl yaptığınızı anlatabilir.
  5. Markanızın tonunu yansıtabilir.
  6. Markanızın rakiplerinden sıyrılmasına yardımcı olabilir!

Konsept ve değerlerin yansıtılması

Logo tasarımı çalışması için markanızın konsept ve değerlerinin net bir şekilde belirlenmesi ve aktarılması gerekir. Naming House her tasarım çalışlmasına markanızın stratejisini ve değerlerini anlayarak başlar. İsteklerinizi, tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleriz. Ardından size ve sektörünüze en uygun alternatifleri tasarlarız. Yarattığımız çalışmaların markanızı rakiplerinden farklılaştırmasını amaçlarız.

Tutarlı Marka Tonu ve Mesajı

Marka ismi, logo, marka kimliği… Tüm bunların farklı iletişim ve pazarlama kanalları boyunca tutarlı ve sürekli bir marka tonuna ve mesajına sahip olmaları gerekir. Bu nedenle Naming House olarak markanızı iyice tanıdıktan, anladıktan sonra onu görsel hale getirmeye çalışırız.

Küçük işletmeler de doğru logoya ihtiyaç duyarlar

Naming House olarak amacımız başarılı markalar yaratmaktır. İster küçük bir işletme olun ister dev bir marka Naming House işletmenizi büyütecek en doğru çözümleri sunar. Küçük işletmelere özel paketlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.