Naming House uluslararası ekibi ile Türk ve yabancı firmalara hizmet veren Marka Danışmanlık ve Marka İsmi Bulma Şirketidir.

Neden Marka İsmi Bulma Şirketi?

Naming House’un çıkış noktası, Türkiye’de firmaların marka isimlendirme konusunda uzmanlaşmış bir ekibe ihtiyaç duymasıdır.

Naming Houseolarak misyonumuz Türkiye’de doğacak ve global çapta başarılı olacak marka isimleri bulmak, Türk markalarının dünya markası olmasına destek vermektir.

Marka isimlendirme konusunda iddialı olan Naming House, uluslararası marka danışmanı ekibinin desteği ile bu hedeflere ulaşma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Farklı milletlerden çeşitli yabancı dillere hakim profesyonel ekibimiz hem marka ve pazarlama alanında çalışan, hem de dilbilimsel analiz kabiliyeti ve bilgisi olan kişilerden oluşmaktadır.Naming House bu sayede müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına çok farklı bakış açıları ile yaratıcı çözümler getirebilmektedir.

Günümüzde özellikle uluslararası arenaya açılacak olanmarka ve firmaların isim seçerken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Marka ve firma ismine karar vermeden önce detaylı araştırmalar yapılmalı, hedeflenen ve potansiyel pazarlardikkate alınmalı, incelenmeli ve isim alternatifleri değerlendirilmelidir. Naming House farklı dillere ve kültürel özelliklere sahip ekibi ile marka ve firma isimlerini derinlemesine araştırmaktadır.

Our Founder

İsmin Marka Hali kitabının yazarı Duygu Phillips 2012 yılında Naming House Marka İsmi Bulma Şirketi’ni kurmuştur. Yetenekli uluslararası ekibi ile global çapta başarılı markalar yaratmaya devam etmektedir. Siz de kelimelere ilgi duyuyorsanız ve yaratıcı olduğunuza inanıyorsanız ekibimize katılın!

Rakamlarla Biz

0
Marka
0
Ülke
0
Slogan
0
Farklı Sektör
0
Marka Stratejisi